Михайлівська сіл/рада
http://nmmyhailsil.dp.gov.ua


До 80-річчя Дніпропетровщини буде виданий каталог «Герби Дніпропетровської області». Про це під час засідання організаційного комітету з підготовки до відзначення 80-річчя створення Дніпропетровської області повідомив перший заступник голови облдержадміністрації Вячеслав Задорожний. У нараді також взяли участь перший заступник голови обласної ради Анатолій Адамський, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації.
«80-річчя області – це визначна подія для Дніпропетровщини. Нам є чим пишатись. І усвідомлення великого потенціалу, вагомих успіхів та трудових звершень, що вписані в історію нашого регіону, надає сили і наснаги для нових досягнень», – сказав Вячеслав Задорожний.
До 80-річчя області буде виданий каталог «Герби Дніпропетровської області». У день річниці створення Дніпропетровської області – 27 лютого, відбудеться урочистий концерт. Привітати Дніпропетровщину з ювілеєм приїдуть поважні гості з інших країн, міжнародних організацій, міст та областей-побратимів.
У містах та районах регіону пройдуть спортивні заходи. У Дніпропетровську буде організована виставка портретів усіх губернаторів області. Крім цього з визначною датою в цей день керівники міст та районів урочисто привітають почесних жителів міст, Героїв Соціалістичної Праці і повних кавалерів ордена Трудової Слави.
Підготовка до святкових заходів та відзначення ювілею області проходять згідно зі спільним розпорядженням голови облдержадміністрації Олександра Вілкула та голови обласної ради Євгена Удода.
Вячеслав Задорожний дав доручення керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій, міським головам забезпечити безумовне виконання плану заходів з відзначення 80-річчя створення Дніпропетровської області відповідально підійти до підготовки святкових заходів, які пройдуть 27 лютого 2012 року на території Дніпропетровської області.

Довідка:

27 лютого 1932 року на базі 5 округів була утворена Дніпропетровська область. Пізніше, в 1938 та 1939 роках, частина її території увійшла до складу новостворених Запорізької, Миколаївської та Кіровоградської областей, і Дніпропетровська область набула сучасних кордонів.

Управління преси та інформації облдержадміністрації